Testy na prawo jazdy 2018: Nowe pytania-od kiedy?

Zaskoczenia być nie powinno. W testach na prawo jazdy pojawią się nowe pytania. Czy należy spodziewać się ich w 2018 roku?

Nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się na pewno. Przecież już z dniem wejścia w życie aktualnie obowiązującej puli pytań egzaminacyjnych było pewne, że będzie baza będzie rosła powiększając się o nowe pytania. Duża zmiana puli pytań dokonała się w lutym tego roku. To właśnie wwtedy Ministerstwo Infrastruktury zdecydowało się na dodanie przeszło 400 nowych pytań. To dość odległy czas, jednak biorąc pod uwagę to, że wprowadzenie nowych pytań nie było specjalnie zapowiadane (informację o zamiarze powiększenia bazy egzaminacyjnej zdobyło zdamyto.com) przyjąć należy, że w 2018 roku w testach na prawo jazdy pojawią się zupełnie nowe pytania.

Testy na prawo jazdy 2018: trudniejszy egzamin?

Dodanie do testów na prawo jazdy nowych pytań nie miało dużego wpływu na wyniki zdawalności egzaminów teoretycznych, ale należy przyznać, że kilka z nowych pytań pojawiło się w zestawieniu najtrudniejszych pytań na prawo jazdy.

Jedno jest pewne - nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się na pewno, nie jest póki co znany dokładny termin powięszenia bazy pytań egzaminacyjnych,

Testy na prawo jazdy 2018 - zawsze aktualna baza pytań

Image: