Instruktor na egzaminie

Udział instruktora w egzaminie na prawo jazdy to Twój przywilej. Nikt nie zarzuci ci tego, że nie ufasz egzaminatorowi a na pewno nie on sam!

Wprawdzie obecność instruktora może nie być komfortowa dla egzaminatora ale jeśli poczujesz się lepiej w obecności swojego instruktora to warto skorzystać z tej opcji.

Dobrze by było, gdyby instruktor wcześniej wiedział, że ma iść z Tobą na egzamin

Możesz poprosić o jego udział w szkole w której odbywałeś szkolenie. Przed przystąpieniem do egzaminu musisz jednak do dokumentów niezbędnych do złożenia do WORD dołączyć stosowny wniosek. Dostaniesz go w swoim ośrodku egzaminowania.

Egzamin z instruktorem

Udział instruktora w Twoim egzaminie wcale nie musi Ci pomóc w uzyskaniu prawa jazdy co wcale nie znaczy, że nie może pomóc 

Udział instruktora w Twoim egzaminie na prawo jazdy to Twój przywilej. Nikt nie zarzuci ci tego, że nie ufasz egzaminatorowi a na pewno nie on sam! Taka sytuacja może nie być komfortowa dla egzaminatora ale jeśli poczujesz się lepiej w obecności swojego instruktora – skorzystaj z tej okazji.

Czy egzamin z instruktorem jest droższy?

W WORD nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Od instruktora (i nauki jazdy) zależy, czy zostanie naliczona dodatkowa opłata za taką usługę.

Musisz wypełnić stosowny wniosek

Jeśli chcesz zdawać egzamin na prawo jazdy w obecności swojego instruktora – musisz wypełnić stosowny wniosek. Druczek znajdziesz w swoim ośrodku egzaminowania.

Pamiętaj, że jeśli wnioskujesz o udział instruktora, to w dniu egzaminu musi on stawić się razem z Tobą w ośrodku egzaminowania.

Zobacz: testy na prawo jazdy takie same jak na WORD.

Image: